Camikebir Mh. İstanbul Cd. Düzce / MERKEZ
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Duz-Tech Bilişim Sistemleri 2014 Yılında kurulan Bilişim Sektöründe Düzce’de Hizmet Veren Bir Teknoloji Firmasıdır.Hedeflerimiz Büyük Bir Teknoloji Mağazasında Olması Gereken Tüm Hizmetleri, Tüm Türkiye’nin hizmetine sunmaktır.

En Önemli İlkemiz, Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Hizmet Vermektir. Hızla ilerleyen bugünün dünyasında, hizmet etmenin ne kadar önemli bir değer olduğunu biliyoruz. Amacımız, tanıdığınız herkese tavsiye edecek kadar bizden memnun kalmanız.

Neden Biz ?

  • 7/24 Ulaşılabilirlik
  • Tecrübeli Bir Şirketiz
  • Danışmanlık Veriyoruz.
  • Kurum Odaklıyız
  • Donanımlı Bir Ekibimiz Var

Bugüne kadar bilişim ürün ve hizmetleri ile ilgili kullanıcı tarafında çıkan her sorun, ihtiyaç duyulan çözümler ve talepler bu alanı başlı başına bir ticari sektör haline çoktan evirmiş durumda. Dolayısı ile küçük, orta ölçekli ve çok büyük devasa şirketlere dönüşen bilişim kurumlarını uzun soluklu bir faaliyet gösterebilmelerinin bir kaç sebebi arasında başı çeken temel faktör “şirket müşterisine hizmet götürürken müşterisinin ihtiyaçlarını ne kadar anlayabilmiş ve bu ihtiyaçların ne kadarını karşılayabiliyor” cümlesinde apaçık anlatılmıştır.

Bu bağlamda bizi seçmemizdeki temel kriterleri aşağıda sıralarken, bu kriterler temelde bizimle neden çalışmanız gerektiğine yönelik cevapları içerse de genel olarak bakıldığında bu maddelerin sektörün tümüne uygulanabilir maddeler olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. O halde seçim sizin.

Sıkça Sorulan Sorular ?
Firmanıza 7/24 Ulaşılabilir miyim ?
Söz konusu sizin sorunlarınız ise mesai kavramını ortadan kaldırıyoruz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz..
Danışmanlık Sisteminiz Nasıl İşliyor ?
İşlerinize yön veriyor, bilgi işlem sizin için bir sorun olmaktan çıkarıyoruz. İş geliştirme, dijitalleşme ve bilişimin her alanında yanınızda duruyoruz.
Kurumsal Alanda İşlemlerinizi Nasıl İlerletiyorsunuz ?
Kurumları tanıyor, yaşadıkları sorunları biliyoruz. Kurumsal çözümler üretip iş yapış şekillerinizi bilişimle düzenliyoruz
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: