Camikebir Mh. İstanbul Cd. Merkez / DÜZCE
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Duz-Tech Bilişim Sistemleri 2014 Yılında kurulan Bilişim Sektöründe Düzce’de Hizmet Veren Bir Teknoloji Firmasıdır.
Hedeflerimiz Büyük Bir Teknoloji Mağazasında Olması Gereken Tüm Hizmetleri, Tüm Türkiye’nin hizmetine sunmaktır.
En Önemli İlkemiz, Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Hizmet Vermektir. Hızla ilerleyen bugünün dünyasında, hizmet etmenin ne kadar önemli bir değer olduğunu biliyoruz. Amacımız, tanıdığınız herkese tavsiye edecek kadar bizden memnun kalmanız.

Misyonumuz

Türkiye Bilişim ve Güvenlik Sektöründe lider konumda olmayı, bu amaçla teknolojik gelişmeler dahil olmak üzere her türlü teknolojik gelişimi ve değişimi yakından takip etmeyi ve hizmet alanlarımıza bu yenilikleri aktarmayı, müşterilerimizin memnuniyetini garanti etmeyi kendimize amaç edindik.

Vizyonumuz

Bilgisayar ve güvenlik sistemlerinde her zaman kaliteli ürün, kaliteli hizmet, dürüstlük, müşteri memnuniyeti insan ve çevre sağlığına duyarlı, iş güvenliğini ön planda tutarak ekip çalışması yapmak ana ilkemiz olacaktır. Bilgisayar donanım ve yazılım sistemlerini yönettiğimiz, güvenliğini sağladığımız müşterilerimiz, çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız her zaman bizim varlık nedenimizdir.

Neden Biz ?

Bugüne kadar bilişim ürün ve hizmetleri ile ilgili kullanıcı tarafında çıkan her sorun, ihtiyaç duyulan çözümler ve talepler bu alanı başlı başına bir ticari sektör haline çoktan evirmiş durumda. Dolayısı ile küçük, orta ölçekli ve çok büyük devasa şirketlere dönüşen bilişim kurumlarını uzun soluklu bir faaliyet gösterebilmelerinin bir kaç sebebi arasında başı çeken temel faktör “şirket müşterisine hizmet götürürken müşterisinin ihtiyaçlarını ne kadar anlayabilmiş ve bu ihtiyaçların ne kadarını karşılayabiliyor” cümlesinde apaçık anlatılmıştır.

Bu bağlamda bizi seçmemizdeki temel kriterleri aşağıda sıralarken, bu kriterler temelde bizimle neden çalışmanız gerektiğine yönelik cevapları içerse de genel olarak bakıldığında bu maddelerin sektörün tümüne uygulanabilir maddeler olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. O halde seçim sizin.

Başa Dön…

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: