Hakkımızda

Kendi Işığına Güvenen Başkasının Parlamasından Rahatsızlık Duymaz Albert EINSTEIN Biz müşterilerimizin zeki olduguna ve üzerinde iyi düşünülmüş ürünler istediğine inanıyoruz.

Hakkımızda

Duz-Tech Bilişim Sistemleri 2014 Yılında kurulan Bilişim Sektöründe Düzce’de Hizmet Veren Bir Teknoloji Firmasıdır.
Hedeflerimiz Büyük Bir Teknoloji Mağazasında Olması Gereken Tüm Hizmetleri, Tüm Türkiye’nin hizmetine sunmaktır.
En Önemli İlkemiz, Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Hizmet Vermektir. Hızla ilerleyen bugünün dünyasında, hizmet etmenin ne kadar önemli bir değer olduğunu biliyoruz. Amacımız, tanıdığınız herkese tavsiye edecek kadar bizden memnun kalmanız.

Misyon

Türkiye Bilişim ve Güvenlik Sektöründe lider konumda olmayı, bu amaçla teknolojik gelişmeler dahil olmak üzere her türlü teknolojik gelişimi ve değişimi yakından takip etmeyi ve hizmet alanlarımıza bu yenilikleri aktarmayı, müşterilerimizin memnuniyetini garanti etmeyi kendimize amaç edindik.

Vizyon

Bilgisayar ve güvenlik sistemlerinde her zaman kaliteli ürün, kaliteli hizmet, dürüstlük, müşteri memnuniyeti insan ve çevre sağlığına duyarlı, iş güvenliğini ön planda tutarak ekip çalışması yapmak ana ilkemiz olacaktır. Bilgisayar donanım ve yazılım sistemlerini yönettiğimiz, güvenliğini sağladığımız müşterilerimiz, çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız her zaman bizim varlık nedenimizdir.

Veri Güvenliği

Güvenlik, temel değerlerimizin en önemlisidir. Her iş gününde birinci önceliğimizdir.

Veri Kurtarma

Hard disk veri okuma ve kurtarma hizmetleri sunmaktayız.

 

Anakart Arıza

Anakartlarınızda oluşan arızaları cihazlar sayesinde tespit ederek %90 oranında onarma imkanı sunmaktayız. Cihazlarınız hastalanabilir fakat ömrü tükenmez.

Ücretsiz Arıza Tespiti ve Keşif Yapılmaktadır.