S.S.S

SSS

Sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmak için buradayız.

Bilgisayar ve Tablet Tamiri İçin Hangi Adımları İzlemeliyim

İnstagram veya E-mail yolu ile cihazlarınızın arıza durumları hakkında kısa bilgiler paylaşarak iletişime geçebilirsiniz. Cihazlarınızı belirtmiş olduğunuz lokasyondan ekip arkadaşlarımız teslim alarak öncelikle arıza kaydı oluşturulur. Vermiş olduğunuz irtibat numarasına bildirim mesajı ile arıza tespit sonucu belirlenir. Ve onayladığınız taktirde cihazınız işleme alınarak en kısa sürede verdiğiniz lokasyona teslim edilir.

Güvenlik Kamerası Taktırmak İstiyorum Nasıl Fiyat Almalıyım?

Evler, İşyerleri, Siteler, Okullar, vb. bir çok alanda güvenlik kamerası hizmeti sunulmaktadır. İletişim numaralarımızdan ulaşarak belirlemiş olduğunuz tarih ve saatte ekip arkadaşlarımız ücretsiz keşif gerçekleştirilir ve fiyat teklifini en kısa sürede tarafınıza bildirmektedirler. Onaylanan tekliflerimiz yine sizin belirlemiş olduğunuz tarih ve saatlerde montaj ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde tamamlanır.

Elektrik kesintisi olduğunda Güvenlik sistemim çalışmaya devam eder mi?

Alarm sistemleri elektrik kesintisi ya da kötü niyetli kişiler tarafından elektrik sistemine müdahale edilmesi durumlarında alarm paneli üzerinde bulunan akü ile uzun süre çalışmaya devam eder. Elektriğin uzun süreli kesintisi durumunda akü son gücüyle alarmı devreye alır. Siren sesli uyarı verir Alarm İzleme Merkezi’ne de uzun zamandır elektrik olmadığına dair uyarı gider. Güvenlik sisteminiz her koşulda yaşam alanınızı korumaya devam eder.

İşyerime ve evime kuracağım kameraları internetten izleyebiliyor muyum?

Evet, izleyebilirsiniz. Kamera sisteminin kurulduğu yerde Internet olması durumunda, (sabit IP satın almak gibi) ek maliyetler olmadan telefon, tablet ve bilgisayarlardan uzaktan canlı ve kayıt izleme yapılabilmektedir.

Ücretsiz keşif yapıyor musunuz?

Evet. Ev ya da iş yeriniz için ücretsiz keşif hizmetimiz bulunmaktadır.

Drone Çekim Fiyatları Nedir ?

Her proje kendine özel ve benzersizdir. Çekimin yapılacağı alan, çekim süresi, montaj, seslendirme, risk analizi vb. konulara göre havadan çekim fiyatları değişiklik göstermektedir. Havadan çekim cihazları kırılma ve düşmeye karşı sigortalanamadığı için çekim yapılacak bölgenin iyice analiz edilmesi gerekmektedir.

Drone Çekimi Fiyat Teklifleri Neye Göre Hazırlanır ?

Yapılacak Havadan çekim için fiyat teklifi hazırlanırken dikkat ettiğimiz başlıca hususlar şu şekildedir:

Toplam uçuş süresi
Proje devamlılık süresi
Projenin Çekim Noktası ( Hangi Şehir ?)
Çekim alanındaki risk faktörleri
SHGM izin talep durumu
Videonun ham/montajlı hali
Projede hangi model cihaz kullanılacağı
Yukarıda yer alan faktörlere ek olarak dikkat ettiğimiz bir çok husus vardır. Her proje kendine özeldir ve fiyatlandırmamız genelde Müşterilerimizin İstekleri Doğrultusunda Hazırlanmaktadır.

Bakım Anlaşması ne işe yarar?

Kurum, kuruluş ve şirketlerin bilgi işlem hizmetleriyle ilgili tüm taleplerin kurumsal bir muhatap ile, raporlanabilir, denetlenebilir ve izlenebilir bir yapıyla karşılanmasına olanak tanır. Tek seferlik ya da sınırlı süreyle alınacak bir hizmet olmayıp işletmenizin faal olduğu sürece bilgisayar bakım anlaşması hizmetini almanız işinizin geleceği, sürdürülebilirlik, veriye ulaşma ve yönetme, veri güvenliği gibi konular açısından son derece önemlidir.

Grafik Tasarımı ne kadar sürüyor

Grafik tasarım hizmetimiz yoğunluk olmadığı zaman sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanıp hızlıca yapılmaktadır. Eğer beğenmediğiniz takdirde yenisini revize ediyoruz. Revizeyi hesaba katmazsak grafik tasarım hizmetimiz grafik tasarım konusuna göre de değişiklik göstermektedir ancak minimum en basit bir şeyi 1-2 saat içerisinde yapmaktayız.

Web Tasarım fiyatları nelerdir ?

Web sitesi fiyatı verebilmemiz için öncelikle ne istediğinizi bilmemiz gerekmektedir. Bu işlem için gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size net olarak bilgi verebiliriz.

Bizim için “İstanbul, Ankara, İzmir için web sitesi fiyatı değişir” diye bir seçenek yoktur! Türkiye ve Yurt dışına web sitesi yapıyor olsak da hizmet ücretlendirmesi sabit kalacaktır. Çünkü işimizi yoğun özveri ile müşteri konumu farketmeksizin yapmaktayız. Özel istekler haricinde ekstra masraflar çıkarılmayacaktır.

Sitenin içeriğine,
Sitenin tasarımına,
Sitenin büyüklük hacmine,
Sitenin yazılımına,
Arama motoru optimizasyonuna,
Öncelikli anahtar kelimenizin google içerisindeki durumuna,
Sayfa sayısına,
Tanıtım durumlarına,
Kişisel web sayfası ya da firma web sitesi olup olmadığına göre fiyatlandırma değişmektedir.

Web Tasarım hizmetini ne kadar sürede yapıyorsunuz ?

Web tasarım hizmetinin süresi müşteriye ve istediği hizmet kalitesine bağlı değişiklik göstermektedir. Minimum 5 gün maksimum 14 gün sürmektedir. İdeal bir web sitesini ise 7-8 gün arasında istediğiniz gibi hazırlayıp teslim ediyoruz.

Ağ Yapılandırmasında Nasıl bir performans beklenmektedir?

Yapılacak projede kullanıcının veya karar verici mekanizmanın nasıl bir performans beklediği önemlidir. Bilindiği üzere Cat5e 100MHz – Cat6 250MHz – Cat6a 500MHz – Cat7 600MHz bant genişliği performansına sahiptir.Bu bağlamda konular için Cat5e, işletmeler için Cat6 ve büyük çaplı kuruluşlar, data center vb alanlar için Cat6a veya Cat7 tercih edilebilir.

Bina Tesisatını Etkileyen özel Durumlar Nelerdir ?

Yeni bir bina mı, yoksa yenilenen bir bina mı? Patch panelleri sisteme en başarılı şekilde entegre etmek için mimari planların veya mevcut alanların dikkatli bir şekilde incelenmesi gerekmektedir. Sistem odasının yeri, (eğer panel gözüküyor ise) estetik kaygılar ya da binaya giriş-çıkış olasılığı seçiminizi etkiler. Prizler arasındaki mesafe ve patch paneli de panelin yerleştirilmesinde belirleyici bir etkendir.

Biçimlendirilmiş bir Diskten verileri kurtarabilir misiniz ?

Evet Biçimlendirilmiş harici hard disklerden veriler kurtarılabilir.
Veri kurtarma programlarını, veri kaybettiğiniz cihaza asla YÜKLEMEYİN.
Eğer veri kurtarma programı yüklediyseniz; kurtardığınızı zannettiğiniz verileri veri kaybettiğiniz cihaza KOPYALAMAYIN, KAYDETMEYİN, YÜKLEMEYİN.
Mydisk olarak Biçimlendirilmiş harici hard disklerden veri kurtarma başarı oranımız % 100’dür.

Bilgisayara Format attım Yedeklemeyi Unuttum Verilerimi Kurtarabilir Misiniz?

Evet format atılmış hard diskteki verileri kurtarabiliriz. Hard diskinizi bize göndererek ücretsiz olarak disk analizinden faydalanabilirsiniz.

Daha Fazla veri kaybı olmasını nasıl önleyebilirim ?

Cihazınızda daha fazla hasar veya uzun süre veri kaybı olmasını önlemek için:
Cihazı üzerinde, cihaza veya içerdiği verilere fiziksel olarak zarar verecek her türlü işlemden kaçının.
Cihaz içindeki dosyalardan herhangi birinde değişiklik yapmayın veya başka dosya eklemeyin.
Diski biçimlendirmeyin.
Diskteki bölümleri (FDISK veya diğer herhangi bir bölümlendirme yazılımı kullanarak) değiştirmeyin.
Sorunu görmek için cihazın kapağını açmaya çalışmayın. (Sabit diskler, kirlenmeye karşı özellikle çok hassastır ve sadece mikroskobik derecede temiz bir ortamda açılmaları gerekir.)
Cihazı kullanmaya devam etmeyin. Cihazdan garip sesler geliyor veya diğer herhangi bir şekilde yavaşlama, kilitlenme emareleri görülüyorsa, cihazı hemen kapatın ve tekrar çalıştırmayın. Veri kaybının tüm belirtilerini ve bilgisayarınızla ilgili tüm güncel eylem ve olayları unutmadan yazın.
Not:
Bir yedeğiniz varsa, ne kadar güncel olduğunu ve ihtiyacınızı karşılayıp karşılamadığını kontrol edin. Önemli dosyaların eksik veya eskimiş olduğunu düşünüyorsanız, yedeğinizi farklı bir sisteme geri yüklemeyi düşünün.
Güvenilir bir yerel uzmandan yardım istediğinizde, profesyonel veri kurtarmanın uygulamayla öğrenilen bir beceri olduğunu ve çok özel araçlar gerektirdiğini unutmayın.
Yüksek teknik ve yoğun laboratuvar işlemleri gerektirdiğinden veri kurtarma pahalı görünse bile, verilerinizi yeniden oluşturmak çok daha pahalı olabilir. Ayrıca veri kurtarmanın tamamlanma süresi genellikle kayıp verilerinizi sıfırdan oluşturmanın alacağı süreden daha kısa olur.

Veri Kurtarma Ücretlendirmesi neye göre hesaplanır?

Sabit disklerdeki veri kayıp durumlarında duruma göre hareket edilir. Basit veri kayıp durumlarında kendiniz bile verileri elde edebilirken kimi zaman profesyonel hizmete gerek duyulabilmektedir. Veri kayıplarında veri cihazının büyüklüğü ve verilerin ehemmiyetine göre ücretlerin değişimi gerçekleşmektedir. Ücret teklifi için öncelikle veri cihazında ne gibi bir hasar mevcut, hasarın giderilmesi için ne kadarlık sürede işlem gerçekleşecektir. Veri geri alınırken nasıl bir uygulama yapılacaktır gibi sorulara net yanıtlar verilerek ücret hesaplanır. Eğer profesyonel bir yazılım kullanılacaksa ya da veri yeniden yüklenirken farklı bir dijital ortamdan faydalanılması gerekiyorsa iş profesyonelliğe kaçmaktadır. Bu durumda da ücret otomatik olarak işin hassaslığıyla bağlantılı olarak pahalıya mal olabilir.

Hangi cihazları tamir ediyorsunuz?

Profesyonel teknik servis olarak marka/model ayırt etmeksizin arızalı olan bütün cep telefonlarınızı, tablet, laptop ve bilgisayarlarınızı tamir ediyoruz.

Garantili onarım yapıyor musunuz?

Bazı parçaların değişiminde, cihazın marka/modeline ve hasar durumuna göre belirli süreler dahilinde garanti verilmektedir. Garanti süresi ve şartları için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kapıdan Alıp Kapıya Teslim Tamir Nedir?

Bozulan cihazlarınız için (cep telefonu, bilgisayar, tablet, laptop, notebook ) bize ulaşmanız yeterli. İster arayın ister mail atın. Bulunduğunuz konuma gelelim sorunlu cihazınızı alıp arıza tespitini yapalım. Sizi arıza ve fiyat konusunda bilgilendirelim, eğer onaylarsanız en kısa sürede bayilerimiz aracılığıyla tamir edelim. Tekrar bulunduğunuz konuma getirelim. Yerinizden ayrılmadan cihazınız tamir edilmiş olsun.

Ortalama arıza tespit süresi ne kadardır?

Arızadan arızaya değişmekle birlikte ortalama 1-2 iş günü arıza tespiti süresidir. Tamir süresi ise farklılık gösterir.

Onaylandığı takdirde tamir ne kadar sürer?

Cihazınızın arızasına göre değişiklik göstermektedir. Parça değişimlerinde orijinal parça değişimi firmadan talep edilirse bu süre biraz daha uzayabilmektedir. Tespit edilen arıza tek bölümden kaynaklı değilse bu da süreyi etkileyen sebeplerden biridir.

Arıza Tespit Ücreti ne kadar alıyorsunuz?

Onarıma onay vermediğiniz sürece, yapmadığımız bir tamirattan tespit ücreti adı altında hiçbir ücret talep etmemekteyiz.

Ücretsiz Arıza Tespiti ve Keşif Yapılmaktadır.